CelluBOR; yalıtımın doğal çözümü

Yılın Yatırım Ödülü CelluBOR Yalıtım'ın

CelluBOR Uluslararası Proje Yönetim Zirvesine Sponsor Oldu

CelluBOR

Türkiye'de proje yönetim bilincini yaygınlaştırmak için 2010 yılında kurulan Uluslararası Proje Yönetim Enstitüsü (UPYE) Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü ile ortaklaşa Proje Yönetim Zirvesi düzenlemektedir. 

Boğaziçi Üniversitesi'nin ev sahipliği yapacağı zirvede birbirinden değerli konuşmacılar 4 ayrı panelde sektörün geleceği ile ilgili düşüncelerini dinleyicilerle paylaşacaktır. 

Bu yıl 7.si düzenlenen zirvenin ana teması "İnşaat ve Gayrimenkul 4.0" olup, panellerde "Ekonomi 4.0, Şehirleşme 4.0, Finansman 4.0 ve Tasarım 4.0" konuları masaya yatırılacaktır. 

Katılımın ücretsiz gerçekleştirileceği zirveye; sektörün önde gelen paydaşlarının, üst düzey yönetici ve değerli akademisyenlerin geniş katılımı beklenmektedir. 

21 Nisan 2018 tarihinde Boğaziçi Garanti Kültür Merkezi'nde yapılacak 7. Proje Yönetim Zirvesi'ne kayıt için tıklayınız. 

2005 yılından bu yana Isı ve Ses Yalıtımında Doğal Çözümler sunan CelluBOR; UPYE Uluslararası Proje Yönetim Zirvesi gibi sektör profesyonellerinin bilgi paylaşımları yapabilecekleri platformlara destek vermeye devam edecektir.