CelluBOR; yalıtımın doğal çözümü

Yılın Yatırım Ödülü CelluBOR Yalıtım'ın

ISO 9001 Belgesi Nedir? CelluBor Yalıtım Ödülü

CelluBOR

Kuruluşların uluslararası kurallarda üretim yapmaları ve imajlarını güçlendirmek için aldıkları belgeler, kalite yönetim sistemi içinde toplanır. Kalite yönetim sistemi belgeleri kuruluşun üretim yaptığı ve hizmet verdiği iş alanına uygun olarak alınır. ISO 9001 Belgesi de kalite yönetim sistemi içinde yer alır. Firmanızın devamlı büyümesini ve gelişmesini sağlar. Markanızı öne çıkarır. Böylece, diğer markalarla rekabet avantajı kazanırsınız. CelluBor da tüketicilerine en kaliteli hizmeti sunmak üzere aldığı ISO 9001 belgesiyle, sektörde lider markalar arasında yerini almıştır. ISO 9001 Belgesi’nin kuruluşlar açısından faydalarını ve CelluBor’un ulaştığı çeşitli ödülleri yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

ISO 9001 Belgesi Nedir?

ISO 9001 Belgesi firmanızın tüm işlevsel süreçlerini yönetmeye yarayan ve sektörde tanınan bir marka olmanızı sağlayan bir kalite yönetim sistemidir. ISO 9001 Belgesi’ni firmanızın büyüklüğü ne olursa olsun ancak gerekli şartları sağladıktan sonra alabilirsiniz. Kalite yönetim sistemi içinde alınan ISO 9001 Belgesi markanızın sadece prestijini değil, hizmet ve performans yönetimini de artırır.

ISO 9001 Belgesi Alarak Markanıza Değer Katabilirsiniz

Kalite yönetim sistemi içinde bulunan belgeler, kuruluşunuzun verimini en yüksek düzeye çıkarır. Uluslararası kalite yönetim sistemi belgesi olarak kabul gören ISO 9001 Belgesi, tüketicilerin gereksiniminin en iyi şekilde karşıladığının garantisi olurken, markanızın itibarını değerlendirir ve korur. Ayrıca birçok farklı konuda da avantaj sağlar. Proaktif yaklaşımı benimseyen kuruluşların her daim dikkate alması gereken bir yönetim anlayışı sunar. Markanızın olumlu yönde değişimini hızlandırarak doğabilecek çeşitli tehlikeleri önler. Bunun yanı sıra kuruluşunuz için ISO 9001 Belgesi alarak şu avantajlara da sahip olabilirsiniz:

  • Olası sorunları önceden görme fırsatı
  • Müşteri memnuniyeti
  • Ürün gamını ve hizmet gücünü çeşitlendirmek
  • ISO 9001 Belgesi ile firmanızı yüksek verimliliğe kavuşturmak
  • Maliyetinizi azaltarak herhangi bir hatayı önlemek

 

 

ISO 9001 Belgesinin CelluBor’a Kazandırdıkları

CelluBor müşterilerine en iyi ve kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemiştir. ISO 9001 2008 ve ISO 9001 2015 belgeleri markanın hem verimliliğini hem de kalitesini yükseltmiştir. CelluBor aldığı ISO 9001 Belgeleri sayesinde, yalıtım markalarının arasında tüketicilerin en çok tanıdığı ve hizmet aldığı markalar arasına girmiştir. CelluBor düzenli olarak yenilediği ISO 9001 Belgesi’yle,  ‘’Yılın En İyi Yalıtım Firması Ödülü’’nü kazanmıştır. Müşterilerimize en iyi hizmeti vererek, bu şekilde ödüllendirilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.