CelluBOR; yalıtımın doğal çözümü

Yılın Yatırım Ödülü CelluBOR Yalıtım'ın

Neden Isı Ve Ses Yalıtımını CelluBor’a Yaptırmalısınız?

CelluBOR

Isı ve ses yalıtımını alanında lider olan deneyimli bir firmaya yaptırdığınızda, yalıtımı yıllarca kullanabilirsiniz. Sektörün öncü markaları arasında yer alan CelluBOR bor katkılı selüloz yünleriyle sektördeki farkını ortay koymaktadır. 2006 yılında aldığı “Yalıtım Ödülü ” bunun en büyük ispatıdır. CelluBor aldığı çeşitli belgelerle, dünya standartlarında yalıtım malzemesi ürettiğini tüm dünyaya kanıtlamıştır. Birçok ülkeye ihraç edilen CelluBor sayesinde, Türkiye de sektörde söz sahibi olmuştur.

CelluBor İnsan Sağlığına Zararlı Değildir

Yapının ısı ve ses yalıtımını CelluBor’a yaptırmak için birçok tercih nedeni bulabilirsiniz. CelluBor insan sağlığına ve doğaya saygılıdır. CelluBor bor katkılı selüloz yününün içinde insan sağlığına zararlı hiçbir madde bulunmaz. CelluBor’un içeriğinde %80’e yakın geri dönüştürülmüş gazete kağıdı ve bor katkıları vardır. Bu yönüyle çevreyi koruduğu gibi, ülke ekonomisine de katkıda bulunur. Tamamen yerli ve milli olan CelluBor, ülkemizdeki bor minerallerini kullanarak bor kullanımına değer katar. Bunun yanı sıra, CelluBor’un kullanımında sağlığa zararlı en ufak bir tehlike yoktur. Gözle temasında dahi herhangi bir sağlık sorunu oluşturmaz.

CelluBor Uygulaması Basit Bir Yalıtım Malzemesidir

CelluBor uygulanması basit bir yalıtım malzemesidir. CelluBor fabrikalarında üretilen CelluMAK uygulama makinesi yardımıyla kolayca yalıtımı yapabilirsiniz. CelluBor uygulama hızıyla avantajlı bir yalıtım malzemesidir. 100-250 m’lik bir alanın yalıtımını sadece tek ekip yapabilir.

CelluBor markası, hem yalıtım malzemesini hem de bunun uygulama sistemini üreten dünyadaki tek firmadır. CelluBor ısı, ses ve yangın yalıtımını sadece bir yalıtım malzemesi içinde birleştirir.

CelluBOR Alanında Deneyimlidir

Binanıza yaptıracağınız ses ve ısı yalıtım sistemini uzun yıllar boyunca kullanmak istiyorsanız, alanında deneyimli ve bilgili bir firmayla anlaşmanız gerekir. CelluBor  yalıtım sektöründe uzun süredir yer alır. Böylece, binanız için en doğru ve düzgün yalıtımı yaptırabilir, uzun yıllar boyunca yalıtım sisteminizi kullanabilirsiniz. Hem doğayı korumak hem de insan sağlığına zararı olmayan bir yalıtım malzemesiyle binanızın ısı ve ses yalıtımını yaptırmak istiyorsanız, CelluBor  ile iletişime geçebilirsiniz. Yapı ömrü ile aynı ömre sahip olan yalıtım sisteminizi uzun yıllar CelluBor  deneyimiyle kullanabilirsiniz.